zpravodajství a fotografie z Valmezu

Hurá na Bleší trh

pondělí, 28 březen 2011 16:47 Written by  vlastislav

Bleší trh pro místní a přespolní. Kdy a kde? Na zadním nádvoří zámku Žerotínů ve Valašském Meziříčí v SOBOTU 19. dubna 2011 od 9:00 do 15:00 hodin.
 
Prodávat lze: sklo, porcelán, obrazy, staré pohlednice, známky, nábytek, kuchyňské náčiní, fotoaparáty, příbory, gramofony, mince, karty, knihy, časopisy, oblečení, uniformy, vánoční ozdoby, fotografie, gramofonové desky, CD.  Ale i věci nové a nepoužívané např. knihy, nevhodné dárky, sportovní potřeby, hudební nástroje, hračky, stavebnice, kompletní sady her, apod.

Zveme všechny, kteří mají rádi Bleší trhy, které jsou rájem pro milovníky originálních i podivných předmětů, ale i návštěvníky, kteří si z Valašského Meziříčí chtějí odvézt suvenýr se zajímavou minulostí. Nenechte si ujít tuto společenskou událost a především zábavu! Přijďte se třeba jen podívat nebo udělejte doma jarní pořádek a nabídněte vše, co už doma nepotřebujete a považujete za umění.
Prodávat může kdokoliv, bez rozdílu věku. Kdo dřív příjde, ten bude mít lepší místo. Domluvte se proto s kamarády, abyste mohli mít místa vedle sebe a objednávejte... Kontakt: e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel.: 775 702 880. Informace o podmínkách prodeje na www.agenturavia.eu.
O občerstvení se pro vás postará MISTER BOBˇS KITCHEN A VINOPOLIS.

Srdečně Vás zvou pořádající občanské sdružení Galerie Sýpka a Rozvojová agentura Via o.p.s.

Read 3192 times Last modified on sobota, 09 leden 2016 08:53