zpravodajství a fotografie z Valmezu

Ve Valašském Meziříčí vznikl obchod s originální módou Chameleon

pondělí, 21 květen 2012 08:13 Written by  vlastislav

Na náměstí ve Valašském Meziříčí nově najdete obchod s originální a svěží módou Chameleon. Obchod založil mladý pár začínajících podnikatelů - Jaroslav Kišš a Nora Rusevová. Nabídku tvoří výrobky českých módních značek, mimo jiné Lovemusic, Scura či Funky Design. Zákazníci si mohou vybrat z  nabídky triček, mikin, náušnic, módních i bytových doplňků. Chameleon se nachází v prvním patře na Náměstí 11/9.

Za nápadem otevřít si ve Valašském Meziříčí obchod stojí touha oživit valmezský svět módy, ve kterém dominují konzervativní a sportovní značky bez originality. „Chtěl bych, aby lidé z Chameleonu vycházeli s úsměvem na tváři a s radostí z krásných věcí, pro které už nemusí jezdit až do Brna nebo Prahy. Název Chameleon jsme vybrali, protože nabízíme velké množství rozličných a pestrých výrobků. Stejně jako je chameleon vždy originální svým zabarvením, budou stejně originální i naši zákazníci,“ vysvětluje Kišš.

 

chameleon_foto_019.jpgchameleon_foto_020.jpgchameleon_foto_021.jpgchameleon_foto_022.jpgchameleon_foto_023.jpgchameleon_foto_024.jpgchameleon_foto_025.jpgchameleon_foto_026.jpgchameleon_foto_027.jpg

Otevření valmezského obchodu se již teď setkalo se zájmem profesionálů z Brna a Prahy. Česká značka Lovemusic na oslavu jeho otevření zorganizovala speciální focení svých výrobků v ikoně valmezského kulturního života – v hospůdce Přístav. „Otevření originálního obchodu ve městě velikosti Valašského Meziříčí fandíme a rozhodli jsme se ho i takto symbolicky podpořit. Jako modelky jsme si vybrali barmanky z Přístavu, kde je podle našeho názoru snad nejkrásnější zahrádka v Česku,“ komentuje majitelka značky Lovemusic Kateřina Pletichová.
Obchod Chameleon může být rovněž zajímavou příležitostí pro valašské umělce a výtvarníky, kteří do něj mohou nabídnout své výrobky k prodeji. „Chameleon je otevřenou platformou pro nadané lidi, těšíme se, jak bude růst a vyvíjet se,“ dodává Rusevová.
Více informací najdete na facebookových stránkách: https://www.facebook.com/ChameleonVM

 

Read 6040 times Last modified on sobota, 09 leden 2016 08:46